درباره ما بیشتر بدانید

الوند حسابان نو روش بیش از دو دهه در زمینه های امور مالی و مالیاتی در شرکت های بازرگانی ، پیمانکاری و تولیدی از سال 1378 فعالیت خود را آغاز نموده است.

 

این موسسه با برخورداری از دانش مالی مالیاتی ، طراحی و مهندسی سیستم های مالی ، اداری و مدیریت ، خدمات بسیار شایانی برای رشد مجموعه ها به ارمغان آورده و همچنین با اتخاذ بهترین تصمیمات در تهیه گزارشات دقیق مالی و دستیابی به اطلاعات صحیح که افزایش ریسک های درآمدی یا کاهش ریسک های درآمدی را داشته است توانسته است گام بزرگی را برای مشتریان و صاحبان مشاغل بردارد.

 

این مجموعه با داشتن پرسنل متخصص و بهره گیری از مشاوران قوی سازمان حسابرسی با سوابق کاری قابل توجه بیست ساله توانسته است تلفیقی از علم و هنر، کیفیت، امنیت سرمایه گذاری و آسایش خاطر را یکجا به مشتریان خود عرضه نماید.

  • صداقت
  • تعامل
  • تخصص
  • تعهد
233Kساعت کاری
571پروژه موفق
17تحقیق علمی
29تقدیرنامه رسمی

مهارتهای ما

_
100

حسابداری

100

حسابرسی

100

مالیاتی

100

اداری و کارگزینی

100

ثبت شرکت

92

ثبت برند

پرسنل

موسسه الوند حسابان با در اختیار داشتن پرسنل کار آزموده و متخصص در نظر دارد خدمات ارزنده ای را به مشتریان خود ارائه دهد.
کارشناسان ما توانسته اند با دانش علمی و تجربه عملی گام بزرگی را برای مشتریان و صاحبان مشاغل بردارد.
 
تجارت از شما ، محاسبات تجارت از ما

ایجاد سیستم مالی هدفمند، هزینه نیست ، بلکه سرمایه گذاری است.

تحولات صورت گرفته در اداره مالیات برای اشخاص حقیقی و حقوقی به گونه ای شده است که اگر طبق ضوابط و قوانین ایجاد شده چنانچه اقدام به تنظیم اظهارنامه و تحریر دفاتر قانونی نمایید منتفع میشوید در غیر اینصورت اداره مالیات با توجه به تبصره 5 ماده 169 براساس بستری که آماده نموده است به تراز مالی شما دسترسی داشته و مالیات را با جریمه ای اخذ مینماید که منجر به ایجاد بدهی مالیاتی برای مودی میشود که سود کسب شده واقعی شما را از بین میبرد . بنابراین اهمیت تحریر دفاتر و داشتن یک سیستم مالی که بتواند اطلاعات را به گونه ای جمع آوری نماید که مورد قبول واقع شود الزامیست .

وقتی میشود پیشگیری کرد ، چرا باید منتظر آسیب بمانیم ،پس دنبال درمان باشیم. الوند حسابان با سابقه کاری بیست ساله در زمینه امور مالی ، مالیاتی و مشاوره خدمات مفیدی را به شما مدیران مجموعه ها ارائه میدهد.

سخن مدیر عامل

در عصر حاضر، با توجه به حضور تکنولوژی های نوین و تلفیق آن با اقتصاد و صنعت، می توان اذعان کرد که هیچ صنعتی بدون در اختیار داشتن واحد حسابداری و مدیریت مالی، مزیت رقابتی نخواهد داشت. شرکت های موفق با بهره گیری از گزارشات مالی و تحلیل آن ها، مسیرهای جدیدی را در عرصه ی تولید و تامین کالا ایفا می کنند.

از این رو بر آن شدیم تا با نگاهی نو، جایگاه خود را در عرصه خدمات مالی و حسابداری تحکیم بخشیده و بازار هدف را به سمت آشنایی با قوانین مالیاتی شرکت ها و اشخاص حقیقی سوق دهیم تا با ایجاد رفتار کاری مطلوب از سوی مدیران که لازمه ایجاد تقاضای جدید در بازار هدف است ، تعریف جدیدی از امور مالی و حسابداری با کیفیت داشته باشیم.

مدیران و کارشناسان این مجموعه با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و در اختیار داشتن بیش از دو دهه سابقه فعالیت در زمینه مدیریت مالی و حسابداری مالیاتی ، سیستم های حسابداری و مشاوره در زمینه امور مالی ، خدمات شایان و قابل توجهی را در کارنامه خود دارد.

امید است این نگاه تحولی نو در عرصه ی ارائه خدمات مالی و حسابداری و پیاده سازی اصول اولیه رفتار کاری مدیران مجموعه ها ، در جهت کم کردن انواع ریسک های کاهنده سود را، پایه ریزی نماید.

مدیران و کارشناسان این مجموعه بیش از دو دهه در زمینه های امور مالی ومالیاتی در شرکت های بازرگانی ، پیمانکاری و تولیدی از سال 1378 فعالیت خود را آغاز نموده است.

این مجموعه با برخورداری از دانش مالی و مالیاتی ، طراحی و مهندسی سیستم های مالی ، اداری و مدیریت ، خدمات بسیار شایانی برای رشد مجموعه ها به ارمغان آورده و همچنین با اتخاذ بهترین تصمیمات در تهیه گزارشات دقیق مالی و دستیابی به اطلاعات صحیح که افزایش ریسک های درآمدی یا کاهش ریسک های درآمدی را داشته است ، توانسته است گام بزرگی را برای مشتریان و صاحبان مشاغل بردارد.

الوند حسابان نو روش با داشتن پرسنل متخصص و بهره گیری از مشاوران قوی سازمان حسابرسی با سوابق کاری قابل توجه بیست ساله توانسته است تلفیقی از علم و هنر، کیفیت، امنیت سرمایه گذاری و آسایش خاطر را یکجا به مشتریان خود عرضه نماید.

تقدیرنامه